Tel.: +420 723 632 179
Osobní automobil

Autoškola – osobní automobil

Autoškola Praha – Smíchov umožňuje výcvik všech řidičských skupin na osobní automobil. Dostupné pro výuku jsou skupiny B, B + E.

Výuku provádí profesionální a zkušení učitelé, kteří se Vám budou věnovat s co největší péčí tak, abyste jednoduše zvládli závěrečné zkoušky.

Pokud máte zájem o výuku řízení osobního automobilu: jen od 9 900,- Kč

Objednat ihned

Základní podmínky

Do výcviku pro získání řidičského oprávnění skupiny B se může zúčatnit každý občan. Je třeba dodat řádně vyplněnou žádost o řidičské oprávnění a předložít při přihlášení vyplněný posudek o zdravotní způsobilosti (né starší než 3 měsíce). Dále žadatel musí prokázat trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR (u cizinců musí být tento pobyt potvrzen platným dokladem od cizinecké policie) a nesmí mít zákaz v řízení motorových vozidel.

Podmínky pro jednotlivé skupiny

Jaké osobní automobily lze provozovat?

Motorové vozidla s maximální přípustnou hmotností do 3.500 kg a maximálně 8 místy k sezení kromě místa řidiče, k němu smí být připojeno přípojné vozidlo o maximální přípustné hmotnosti do 750 kg dále jízdní soupravy s maximální přípustnou hmotností soupravy do 3.500 kg. Traktory a samojízdné pracovní stroje s maximální přípustnou hmotností do 3.500 kg. Zároveň lze se skupinou B řídit malé motocykly a mopedy s maximální konstrukční rychlostí do 45 km/h.

Ceník

Níže jsou uvedeny ceny za jednotlivé skupiny pro výuku řizení osobního automobilu. Kompletní ceník naleznete v sekci Ceník.

Skupina Popis Cena
B   9 900 Kč
B  Express expresní výcvik – do 1 měsíce 15 000 Kč
B  Exklusiv individuální, exklusivní přístup 18 000 Kč
B  v cizím jazyce příplatek za výuku v cizím jazyce Aj, Nj + 4 500 Kč
E   vlek za osobním vozidlem 6 800 Kč

Kontakt

V případě zájmu nás kontaktuje na telefonu +420 723 632 179 nebo na emailové adrese autosmichov@seznam.cz. Více naleznete v sekci Kontakty.